O nas

ER-Dental Przychodnia Stomatologiczna NZOZ jest kontynuacją prywatnej praktyki jej założyciela lek. stom. Radosława Rusinka (38 lat doświadczenia) oraz jego małżonki lek. stom. Ewy Rusinek. Przychodnia wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia medyczne firmy Stern Weber. W trzech gabinetach zainstalowane są wysokiej klasy unity, wyposażone w kompletny system higieny aktywnej i pasywnej gwarantujący wygodę oraz bezpieczeństwo zarówno pacjenta jak i lekarza na każdym etapie zabiegu.

 

Pracownia radiologiczna wyposażona jest w aparaty cyfrowe do wykonywania zdjęć rentgenowskich punktowych oraz pantomograficznych. Wysoka rozdzielczość i możliwość elektronicznego przetwarzania obrazu ułatwia diagnozowanie otrzymanych wyników.

 

Przychodnia została tak zaprojektowana, aby ułatwić przyjmowanie osób niesprawnych ruchowo poruszających się na wózkach. Brak schodów, szerokie ciągi komunikacyjne oraz odpowiednie wyposażenie na pewno są tu naszym atutem.

 

Profesjonalny program komputerowy do prowadzenia przychodni, archiwizacji danych i komunikacji między gabinetami ułatwia nam pracę i wpływa na planowanie i uzyskanie najlepszych wyników leczenia.

 

Sterylizacja narzędzi w osobnym pomieszczeniu podnosi standard Przychodni i zmniejsza ryzyko zakażeń.

 

Zatrudniamy lekarzy posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

 

Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację i skuteczną wentylację.

 

Posiadamy wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym gabinetem stomatologicznym.

 

Przychodnia dentystyczna ER-Dental
Al. Wojska Polskiego 41/105
01-554 Warszawa

 

tel: (22) 8391991
tel: 796 453 818
fax: (22) 8391991
email: info@er-dental.pl