zespol-er-dental - ER-Dental Bielany Żoliborz Warszawa

Zespół

Serce kliniki ER-Dental Monika Miecznikowska

Mgr. Elektroradiolog Monika Miecznikowska

Właścicielka Kliniki ER Dental, z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży stomatologicznej, jest kluczową postacią w koordynacji pracy kliniki. Jej rola wykracza poza zarządzanie administracyjne – zajmuje się również wykonywaniem specjalistycznych zdjęć RTG i CBCT, będąc jednocześnie sercem recepcji. W Klinice ER Dental, gdzie profesjonalizm i osobiste podejście do pacjenta są na pierwszym miejscu, pełni funkcję nie tylko kierowniczą, ale i operacyjną. Prywatnie, jest zapaloną miłośniczką fitnessu, co pozwala jej utrzymać równowagę między wymagającym życiem zawodowym a dbałością o zdrowie i dobre samopoczucie.

Stomatologia zachowawcza, protetyka w klinice ER-Dental

Lek. Dent. Joanna Bogdańska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Studia ukończyła w 2015r. z nagrodą Rektora za najwyższe wyniki w nauce. W 2021r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych, podczas których nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. W klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką. Zwraca uwagę na dokładność, staranność i estetykę wykonywanych prac oraz delikatność w trakcie przeprowadzania zabiegów. Prywatnie miłośniczka dobrej literatury oraz podróży.

Chirurgia stomatologiczna w klinice ER-Dental

Lek. Dent. Aleksandra Szantyr

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. W latach 2013-2020 pracowała jako lekarz rezydent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Krakowie, gdzie w ramach specjalizacji zdobywałam wiedzę i umiejętności w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej pod okiem wybitnych krajowych specjalistów. Ukończyła studia doktoranckie na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskując w 2019 roku tytuł doktora nauk medycznych. Jest absolwentką Curriculum Implantologii PSI, uzyskałam wyróżnienie za najlepiej zdany egzamin praktyczny w edycji 2017/1018. Ukończyła wiele polskich i zagranicznych kursów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii i periodontologii.
Prowadzi szkolenia i wykłady dla lekarzy z implantologii i chirurgii periodontologicznej. Autorka licznych publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz wielokrotna prelegentka na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych zabiegów chirurgicznych oraz implantologicznych.

Stomatologia estetyczna w klinice ER-Dental

Lek. Dent. Ewa Siudak

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, doktorantka Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej. Ukończyła program Masterclass ze Stomatologii Estetycznej na University College London oraz studia podyplomowe z zakresu Badań Klinicznych na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Brała udział w międzynarodowych praktykach w King’s College London oraz Yerevan State Medical University. Jest pierwszą autorką artykułów naukowych dotyczących opieki stomatologicznej nad kobietami w wieku rozrodczym: „Zmiany w przyzębiu a proces zapłodnienia, „Interakcje doustnych środków antykoncepcji hormonalnej z lekami stosowanymi w stomatologii” oraz „Wpływ doustnej antykoncepcji hormonalnej na stan zdrowia jamy ustnej”. Obecnie jest nauczycielką akademicką, wykładowczynią konferencyjną oraz autorką serii artykułów popularno-naukowych „W Lupach Ewy Siudak”. Prywatnie dumna właścicielka pieska Elio i zapalony windsurfer.

Periodontologia w klinice ER-Dental

Lek. Dent. Viktor von Holtz

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Oprócz polskiego, swobodnie posługuje się językiem angielskim, ukraińskim oraz rosyjskim. Posiada obszerną specjalizację obejmującą chirurgię stomatologiczną, protetykę, endodoncję, periodontologię, oraz stomatologię zachowawczą i estetyczną. Celem Pana doktora jest zapewnienie Pacjentom maksymalnego komfortu podczas wizyt oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie. Jest przekonany o konieczności podejmowania świadomych decyzji przez Pacjentów, dlatego zawsze starannie wyjaśnia proponowane zabiegi. W świecie dynamicznych zmian w medycynie, regularnie uczestniczy w różnorodnych kursach i szkoleniach, dążąc do nieustannego doskonalenia. Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez roweru i uwielbia podróżować.

Endodoncja w ER-Dental

Lek. Dent. Agata Kieszek

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zaawansowanym leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, które obejmuje również usuwanie złamanych narzędzi i udrażnianie kanałów korzeniowych. Zajmuje się także leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa umiejętności na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Dba o komfort pacjenta i bezbolesny przebieg wizyty. Wolny czas spędza z rodziną. Miłośniczka zwierząt i podróży.

Leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych w ER-Dental

Lek. dent. Jadwiga Drzymalska-Skorupa

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, podstawową chirurgią stomatologiczną i leczeniem endodontycznym oraz estetyczną odbudową zębów. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach stomatologicznych. Pani doktor przywiązuje wagę do dokładnej diagnostyki pacjenta oraz omówienia planu leczenia. Dodatkowo podczas wizyty ważne jest dla niej zapewnienie pacjentom komfortu oraz bezstresowej atmosfery dla pełnej satysfakcji z leczenia. W wolnym czasie czyta książki, słucha podcastów, uwielbia gotować.

Stomatologia zachowawcza, endodoncja w klinice ER-Dental

Lek. Dent. Julia Arciuch

Od początku mojej drogi zawodowej największą pasją jest ortodoncja i ortotropia – metoda wczesnego leczenia dzieci. Z wyróżnieniem ukończyła Białoruski Państwowy Medyczny Uniwersytet. Odbyła cykl szkoleń i seminariów ortodontycznych polskich i zagranicznych Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign, członkinią Polskiego Towarzystwa rtodontycznego.
Ukończyła międzynarodowy podyplomowy dwuletni kurs zaawansowanej ortodoncji FACE (Functional And Cosmetic Excellence). W codziennej praktyce stosuje innowacyjne i skuteczne metody leczenia. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, także pacjentów z zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych. Poza pracą uwielbiam podróżować ze swoja rodziną i poznawać nowe miejsca.

Profesjonalne obłsuga pacjentów w klinice ER-Dental

Viktoria Bohachova

Z zamiłowaniem i profesjonalizmem pełniąca rolę asystentki dentystycznej, jest nieocenionym wsparciem dla zespołu Kliniki ER Dental, zapewniając wysoką jakość opieki i wsparcia dla pacjentów.

Profesjonalne obłsuga pacjentów w klinice ER-Dental

Yury Strashkevich

Ceniony w zespole Kliniki ER Dental za swoje umiejętności i zaangażowanie, odgrywa kluczową rolę jako asystent dentystyczny, zapewniając pacjentom komfort i wyjątkową opiekę.

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym gabinetem stomatologicznym.

 

Przychodnia dentystyczna ER-Dental
Al. Wojska Polskiego 41/105
01-554 Warszawa
 
Godziny Otwarcia
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 19:00
 
Sobota
9:00 – 14:00
 
tel: (22) 8391991
tel: 796 453 818
email: info@er-dental.pl


    WordPress PopUp Plugin